top of page

У Новоселиці зросли тарифи на тепло


Відповідне рішення прийняв сьогодні виконком Новоселицької міської ради.

Як повідомляє сайт міськради, тарифи збільшені за клопотанням та матеріалами наданими ТОВ «НОВА ЕРА ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» .

Відтепер тарифи для бюджетних установ — 65,83 грн. з ПДВ за 1 (один) м2 загальної площі або 2873,19 грн. з ПДВ за 1 Гкал, при собівартості 52,25 грн. за 1 (один) м2 загальної площі або 2280,31 грн. за 1 Гкал;

- для інших споживачів — 65,83 грн з ПДВ за 1 (один) м2 загальної площі або 2873,19 грн. з ПДВ за 1 Гкал, при собівартості 52,25 грн. за 1 (один) м2 загальної площі або 2280,31 грн. за 1 Гкал. Вони зросли на близько 245 грн. за Гкал та близько 5 грн. за м2, порівняно з минулим сезоном.

Як пояснили представники підприємства - виробника тепла, підвищення обумовлене подорожчанням палива (дров) для котельні та пального для перевезення. Одночасно, виконком прийняв тарифи дещо нижчі, ніж просила "НОВА ЕРА". При цьому жоден приватний споживач - власник квартири цього року не підключений до централізованого опалення. На кінець минулого опалювального сезону таких споживачів було 45. Станом на сьогодні всі, за виключенням одного, подали заяви про відключення від централізованого опалення та перехід на автономне опалення.

Новоселиця досі була єдиним містом Чернівецької області, де приватні споживачі отримували тепло від центральної котельні.

Отже, тепер до міської котельні підключені переважно бюджетні установи: РДА, будівля податкової, будинок культури, дві школи (гімназія і ЗОШ №3), районна лікарня та деякі інші.

231 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page