top of page

У Новоселиці обговорили становище жінки на ринку праціУ Новоселиці обговорили становище жінки на ринку праці

11 грудня 2018 року на базі Новоселицької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний семінар: «Жінка на ринку праці». Як підвищити самооцінку, відшукати мотивацію до самореалізації та самовдосконалення, а також знайти роботу до душі, - про це говорили під час заходу.

На семінар фахівці служби зайнятості запросили головного спеціаліста відділу «Бюро безоплатної правової допомоги» Світлану Гузун та начальника Новоселицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Тетяну Кучук.

Провідний фахівець районної філії Інга Бурдужук окреслила стан ринку праці в регіоні, ознайомила з актуальними вакансіями та розповіла про можливості здобути додатково робітничу професію. Учасники семінару обговорювали становище жінки на лише на ринку праці, а й в суспільстві загалом.

Головний спеціаліст відділу «Бюро безоплатної правової допомоги» Світлана Гузун ознайомила присутніх з нормами законодавства про працю, якими закріплені гарантії трудових прав жінок, а також розповіла про можливість отримати безоплатну правову допомогу та консультації спеціалістів Бюро тим, хто опинився у скрутній життєвій ситуації.

Начальник Новоселицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Тетяна Кучук розповіла про нововведення та зміни у законодавстві у сфері державного реєстру актів цивільного стану та про права громадян у цій сфері.

224 перегляди0 коментарів
bottom of page