У Новоселиці сьогодні вітали уславленого ювіляра

Новоселицький міський голова Марія Нікорич та колектив виконкому міської ради привітали сьогодні Почесного громадянина м. Новоселиця, багаторічного працівника органів місцевого самоврядування, 14-разового чемпіона світу з шахової композиції Михайла Назаровича Марандюка, який відзначав свій ювілейни 70-ий день народження у клубі "Ветеран".


Крім теплих слів і побажань, ювіляр отримав "Почесну адресу", премію до свята та, звісно, квіти.

Як ми повідомляли сьогодні, 17 січня,70-річний ювілей відзначає легендарний спортсмен, видатний новосельчанин Михайло Марандюк.

«Один з найвидатніших та найуспішніших проблемістів усіх часів Михайло Назарович МАРАНДЮК - український композитор з міста Новоселиця Чернівецької області», – так назвав ювіляра Іван Сорока, міжнародний гросмейстер з шахової композиції у передмові до книги про нашого земляка, яка вийшла друком у серії «Видатні шахові композитори України». Загалом його композиції друкувалися у понад 180 шахових книгах та інших спеціалізованих виданнях десятків країн світу, і це лише ті, про які знає Михайло Марандюк. Крім того, понад 600 шахових композицій було надруковано лише на сторінках районної періодичної преси.

158 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка