У податковій – «День відкритих дверей»

Нещодавно студенти Новоселицького медичного коледжу стали учасниками Дня відкритих дверей, що проходив в Новоселицькому управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області.

Фахівці податкової служби Новоселиччини та Герцаївщини у форматі Всеукраїнського тижня права ознайомили молодь не тільки з історію походження податків і зборів, їх призначенням та спрямуванням, а й з правами та обов’язками платників щодо сплати податків.

Податківці розповіли учням про те, що сьогодні громадянин може не відвідуючи податкову зареєструватись підприємцем, подавати податкову звітність в електронному вигляді, отримувати електронну консультацію. Крім того, діти мали змогу ознайомились з роботою підрозділів ДПІ та Центру обслуговування платників.

Студенти також дізнались про податкову знижку, скористатись правом на отримання якої вони зможуть під час навчання в закладах освіти у разі, якщо форма навчання буде платною.


Завершальна частина зустрічі відбулась у формі дискусії між її учасниками, де студенти цікавились правами платників податків та умовами роботи податківців. Жодне питання не залишилось без відповіді.

100 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка