У податковій – «День відкритих дверей»

Нещодавно студенти Новоселицького медичного коледжу стали учасниками Дня відкритих дверей, що проходив в Новоселицькому управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області.

Фахівці податкової служби Новоселиччини та Герцаївщини у форматі Всеукраїнського тижня права ознайомили молодь не тільки з історію походження податків і зборів, їх призначенням та спрямуванням, а й з правами та обов’язками платників щодо сплати податків.

Податківці розповіли учням про те, що сьогодні громадянин може не відвідуючи податкову зареєструватись підприємцем, подавати податкову звітність в електронному вигляді, отримувати електронну консультацію. Крім того, діти мали змогу ознайомились з роботою підрозділів ДПІ та Центру обслуговування платників.

Студенти також дізнались про податкову знижку, скористатись правом на отримання якої вони зможуть під час навчання в закладах освіти у разі, якщо форма навчання буде платною.


Завершальна частина зустрічі відбулась у формі дискусії між її учасниками, де студенти цікавились правами платників податків та умовами роботи податківців. Жодне питання не залишилось без відповіді.

0 перегляд

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка