top of page

У Рокитному будують спортмайданчик та культурно-спортивний центр

У с. Рокитне розпочалося будівництво багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям та культурно-спортивного центру, який має виконувати функції будинку культури у спортивній залі.

Спортмайданчик будують жителі села з власної ініціативи, своїми ж силами за ідтримки місцевого сільськогосподарського підприємства "Авангард" (голова Михайло Попов). Як зазначив депутат міської ради Руслан Майданський, на всі підготовчі роботи коштів вистачає. Єдине, сподіваються на підтримку міської ради ОТГ для купівлі штучного покриття.

Масштабне будівництво розгорнуто поруч із будівлею старого будинку культури, який вже давно в аварійному стані. Зведення спортивної зали з допоміжними приміщеннями, яка одночасно виконуватиме функції будинку культури проводиться за спільного фінансування держави (інфраструктурна субвенція) та Новоселицької міської ради ОТГ.

Якщо дозволять погодні умови, ще цього року сподіваються покласти перекриття першого поверху та завершити перший етап підготовчих робіт на майданчику.

672 перегляди0 коментарів
bottom of page