top of page

У Рідківцях розпочала роботу поліцейська станція

Це вже третя така станція на території Новоселицького району. Загалом, у населених пунктах Чернівецької області діють 17 поліцейських станцій.


У будівлі Рідківської сільської ради розпочала свою роботу нова поліцейська станція. Окрім приміщення, місцева громада подбала про меблі та оргтехніку для поліцейських, які несуть тут службу.

Відстань від Рідківців до районного центру, де знаходиться Новоселицьке відділення поліції, становить 35 кілометрів. Завдяки поліцейській станції місцевим жителям уже не потрібно далеко їхати, щоб отримати допомогу правоохоронців. У приміщенні станції вони можуть знайти свого дільничного офіцера поліції та інспектора ювенальної превенції. Також тут чергує група реагування патрульної поліції, яка в разі потреби зможе швидше прибути на виклик місцевого населення.

Поліцейська станція обслуговує всю територію Магальської об’єднаної територіальної громади, де проживає приблизно 12 тисяч громадян. Крім Рідківців, сюди входять села Магала, Остриця, Буда і Прут.

В урочистому відкритті поліцейської станції взяло участь керівництво Новоселицького відділення поліції, Магальської об’єднаної територіальної громади, Рідківської сільської ради, а також місцеві жителі. Присутні висловили впевненість, що з появою поліцейської станції правоохоронцям буде легше забезпечувати безпеку громадян і населення почуватиметься більш захищеним.

130 переглядів0 коментарів
bottom of page