top of page

У списках «Перемоги Пальчевського» достойні люди в області і кожному районі

Оновлено: 24 вер. 2020 р.

У неділю, у Літньому театрі Чернівців, лідер обласного осередку партії «Перемога Пальчевського», відомий підприємець, меценат та футбольний функціонер Василь Орлецький представив перші п’ятірки своєї команди в органи місцевої влади.

Зважаючи на те, що депутатська команда формувалася у дуже стислі терміни, її кадровий склад вразив. У п’ятірках до майже всіх гілок буковинської влади відомі, професійні, потужні люди, перевірені фахівці, знані громадські діячі, науковці, юристи, керівники успішних ОТГ, підприємці, освітяни та медики, і навіть народний артист України Василь Данилюк. Своїм знаменитим хітом «Сходіться, друзі завжди і усюди...» він завершив це успішне та оптимістичне для обласного керівництва та членів команди дійство.

«Я спортсмен, і звик вигравати. У політиці, як і у футболі команда створюється для того, щоб перемагати, добиватися результату. У нас прекрасний підбір виконавців, тому ми можемо ставити перед собою найвищі цілі, перемагати і святкувати свою перемогу. Переконаний, що вже 26 жовтня ми разом відсвяткуємо перемогу команди Пальчевського на Буковині. Дякую всім, хто долучився до нас, хто висловив нам підтримку. Це важливо.

Перед нами дуже важкі завдання. Найперше, ми маємо зробити усе, щоби витягнути Буковину із числа депресивних областей. Створити потужну, дієву владу у кожному населеному пункті, націлену на розвиток, на створення нових підприємств, нових робочих місць. На започаткування нових галузей та бізнесів, які наповнюватимуть місцеві бюджети. До управління у районах, містечках, селах, ОТГ мають зайти наші достойні та професійні люди.

Ми повинні зробити все, щоб Буковина розвивалася, створювалися підприємства переробної галузі, розвивалися ремесла та вибудовувалася туристична інфраструктура. Будувалися дороги та мости. Вибудовувалася нова якість життя у кожній громаді, розвивалася медицина та освіта з найсучаснішим обладнанням та інструментарієм. Щоб наші села мали водогони, водовідведення, тротуари і новітнє освітлення вулиць. Щоб молоді люди хотіли залишатися і працювати тут, а не їхати за кордон. Тому у нашій команді справжні ґазди, дієві та перевірені люди, науковці з вченими ступенями, професіонали на своїх теренах», - заявив Василь Орлецький.

Але краще за себе говорить сам послужний список команди Орлецького, який балотується першим номером до обласної ради від «Перемоги Пальчевського».

1. Орлецький Василь Григорович. Освіта: вища. Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, президент футбольного клубу «Лужани», президент футбольного клубу «Буковина», Голова Чернівецької обласної федерації футболу, віце-президент Української федерації футболу, приватний підприємець, меценат, благодійник, має медаль за заслуги «Украінської федерації футболу».

2. Стринада Інна Миколаївна. Освіта: вища. Закінчила Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича, здобула ступінь «бакалавр» за напрямком підготовки «геодезія, картографія та землеустрій», здобула кваліфікацію «бакалавр з геодезії та землеустрою», отримала сертифікат магістра та сертифікат інженера – землевпорядника, має сертифікат інженера-геодезиста. Підприємець.

3. Козарійчук Дмитро Васильович. Освіта: вища. Закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, за спеціальністю «правознавство». Голова Заставнівської районної державної адміністрації. Нагороджений орденом « За розбудову України».

4. Нявчук Василь Корнилович. Освіта: вища. Закінчив Український транспортний університет, спеціальність «Автомобільні дороги та аеродроми». Виконуючий обов’язки старости села Шипинці Кіцманської міської ради об’єднаної територіальної громади. Село Шипинці цього року отримало відзнаку ОДА «Краще село Буковини», нагороджений ювілейною медаллю «100 років Буковинському Віче», орденами «За розбудову держави» та «Патріот України».

5. Стаднійчук Інга Василівна. Освіта: вища. Закінчила Чернівецький державний університет ім. Ю.Федьковича за спеціальністю «Облік і аудит» має два місця роботи директор Товариства аргопромисловий комплекс«Буковина» та фермерського господарста «Еліта». Меценат, благодійник, допомогала та брала активну участь у розвитку інфраструктури сіл Дністровського району – Бузовиця, Росошани, Оселівка, Вовчинець, Гвіздівці, Олексіівка та смт Кельменці.

Солідний підбір кандидатів і до Чернівецької районної ради.

1. Петричук Світлана Іванівна. Освіта: вища. Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської та страхової справи, директор Чернівецького інституту «Міжрегіональна Академія управління персоналом» м. Київ. Закінчила Чернівецький Національний університет ім. Ю. Федьковича, економічний факультет. Нагороджена медаллю «За жертовність і любов до України».

2. Романчук Ігор Семенович. Освіта: середня. Закінчив Київську Міжрегіональну академію управління персоналом (правознавчий відділ). Відомий буковинський аграрій, меценат, добродійник, зробив ремонт Грозинецької лікарні та саме в цей час займається ремонтом будинку культури села Слобода. Приватний підприємець.

3. Кінищук Петро Дмитрович. Освіта: середня. Закінчив Великокучурівську ЗОШ. Директор ТОВ «Чернівці Сіті Буд». Нагороджений орденом « За розбудову України».

4. Заволович Аліна Йосипівна. Освіта: три вищі. Доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». Магістр права. Судово-медичний експерт відділу судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб, департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА. Заступник декана стоматологічного факультету з виховної роботи БДМУ.

5. Нандриш Маріан Дмитрович. Освіта: вища. Закінчив Чернівецький національний Університет імені Юрія Федьковича і отримав вищу освіту за спеціальністю «Країнознавство» та здобув кваліфікацію спеціаліста міжнародних відносин, перекладача. Приватний підприємець.

Дмитро Осовський414 переглядів0 коментарів
bottom of page