top of page

У Чорнівському лісі встановили хрест на місці розстрілу юних оркестрантів УПА

24 листопада у Чорнівському лісі неподалік села Добринівці Заставнівського району Чернівецької області буковинські добровольці урочисто встановили 3-метровий дубовий хрест на місці розстрілу юних оркестрантів УПА, повідомляють "Чернівці-онлайн".

Пам’ятний хрест встановили буковинські добровольці, які захищали і захищають Україну від клятого московського ворога на Донбасі. Деревину для хреста безкоштовно надало Хотинське лісництво. Встановлювали хрест добровольці власноруч.

Пам’ятний хрест освятив отець Микола з Церкви Святої Параскеви. Отець Микола, отець Володимир та студенти-теологи відслужили молебень за всіма невинно убієнними – розстріляними у лісі оркестрантами УПА, жертвами комуністичного режиму, померлими під час голодоморів, убитими Героями Небесної Сотні, загиблими на фронті Героями… Коли святі отці співали “Вічная пам’ять…” – пролунав почесний салют.

За різними оцінками, у 1944 році у яру посеред лісу НКВС розстріляли від 150 до 300 молодих людей. Достовірної інформації про цю страшну трагедію наразі нема, однак є багато версій тієї трагічної події.

80 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page