top of page

Флеш-моб на вулицях Новоселиці «Глаукома - неминуча сліпота»

З 6 по 12 березня проходив Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою, адже глаукома – це одне з важких захворювань, яке призводить до неминучої сліпоти.


Найбільша проблема втрати зору від цієї хвороби полягає в тому, що вона протікає непомітно, поступово, і у більшості випадків безсимптомно. За сумною статистикою, глаукома вражає понад 2% населення всіх країн світу старше 40 років. Отже, протягом цього тижня в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ проводився тиждень, присвячений боротьбі та профілактиці глаукоми. Викладач офтальмології Басараб Руслана Петрівна зі студентами III курсу групи Б спеціалізації «Сестринська справа» провели студентську конференцію «Причини, наслідки та профілактика глаукоми», під час якої студенти ознайомились з основними симптомами хвороби та принципами надання невідкладної медичної допомоги при гострому нападі глаукоми.

14 березня студенти III курсу спеціалізації «Акушерська справа» разом з викладачем Басараб Русланою Петрівною провели флеш-моб на вулицях Новоселиці «Глаукома - неминуча сліпота», під час якого мешканців міста ознайомлювали з цією недугою та її жахливими наслідками, роздавали буклети з профілактичною інформацією. Також рекомендували відвідати окуліста з профілактичною метою. Втрату зору можна уникнути, якщо своєчасно звернутися до лікаря!

74 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page