top of page

Центр іноземних мов «Go Ahead!» створив філію, де навчатимуть найменших і здійснюватимуть переклади

Понад рік у Новоселиці успішно працює Центр іноземних мов ´´Go Ahead!´´. Тут навчають та поглиблюють знання з іноземних мов: англійської, німецької, французької, італійської, іспанської, румунської та навіть китайської для навчання, роботи, бізнесу, подорожей, IT, здачі міжнародних іспитів, ЗНО, ДПА. А цими днями у Новоселиці відкрили філію Центру, яка працюватиме у дещо іншому напрямку. Про це розмова із засновницею Центру Вікторією:

- Звичайно, дуже приємно, що ваш Центр розширюється, але, чому виникла така необхідність?

- Справа у тому, що навчання діточок, їхня підготовка до школи мають зовсім іншу специфіку, аніж навчання дітей підліткового віку чи дорослих. Необхідно створити особливу, більш затишну атмосферу, проводити навчання більше в ігровій формі. Врахувавши, що до нас звертаються чимало батьків дітей молодшого віку, виникла потреба відокремити ці напрямки навчання. Тому відкрили філію Центру іноземних мов.

- З якого віку ви починаєте набирати дітей на навчання до філії, з якої кількості дітей складатимуться групи?

- Набір уже розпочався. Група складатиметься з восьми дітей і навчання розпочинатиметься по мірі формування груп. Діти зараховуватимуться у віці від 5 до 10 років, звісно і групи будуть формуватися за віковими категоріями.

- Ще одним новим напрямком, яким займатиметься філія Центру є переклад, нотаріальне завірення, апостиль тощо...

- Я би не сказала, що це нове. Перекладами документів ми займалися і раніше, але цей напрямок вимагає комплексного підходу. Тобто зараз ми готові не лише перекласти певні документи, але й забезпечити нотаріальне підтвердження вірності перекладу. Укладено угоди з нотаріусами, юристами. Тобто людина, якій потрібно перекласти документ, зможе отримати у нас вечь комплекс послуг.

- Які саме документи і з яких мов?

- Це і юридичні документи: угоди, документи права власності, різноманітні свідоцтва, довіреності, угоди, та інші - залежно від потреби. Адже не секрет, що зараз українці мають родинні зв'язки із багатьма країнами світу, і в житті виникають різні ситуації, коли необхідний юридично підтверджений переклад. Щодо мов - англійська, німецька, французька, румунська. Цей перелік ми будемо розширювати залежно від потреби.

- Як записатися на навчання, ну і, звісно, куди звертатися по переклад?

- Будемо раді вас бачити за адресою: м. Новоселиця, вул. Центральна, 35. Або звертайтеся за телефоном (099) 737-97-14. Ласкаво просимо!

127 переглядів1 коментар
bottom of page