top of page

Цирк на дроті: у Чорнівці владу захопили члени "комітету", головний - гробар


"Комітет" відібрав владу у сільського голови Чорнівки

Сьогодні, 28 листопада 2018 року у Чорнівці стався черговий інцидент. Як розповів Чорнівський сільський голова Г. Бота, поновлений на посаді судовим рішенням, які підтвердили всі можливі касаційні та апеляційні інстанції, він застав у своєму робочому кабінеті депутата сільради Костянтина Капіцького, котрий виконує обов'язки гробаря на сільському цвинтарі.

У кабінеті були присутні члени "групи підтримки", зокрема місцевий підприємець Михайло Москалюк, якій оголосив, що ''голова вже Капіцькій'' і мені нема чого робити у сільській раді. На підтвердження був зачитаний папірець. Цитуємо: "Депутати сільської ради с. Чорнівка та комітет с. Чорнівка порадившись з жителями одноголосно прийняли спільне рішення:тимчасово обрати в. о. голови сільської ради депутат та секретаря комітету Капіцького Костя Костяниновича, передати під контроль Костя Костянтиновича ... всі наявні штандарти Чорнівської сільської ради... " Читав цей шедевр депутат Петро Леуш.

Зясувалося, що ключи від кабінету, сейфу та печатку передав заколотникам секретар сільради Червиський, котрий за рішенням суду має сплатити понад 50 тис. грн. штафу ща невиконання судових рішень щодо поновлення на посаді законно обраного голови Г. Боти.

" Мені погрожували фізичною розправою, - розповідає Г. Бота. - Ображали нецензурною лайкою Все це відбувалося в присутності працівників поліції , патрульні просто взяли пояснення і пішли навіть не реагували на погрози . Зараз Капіцькій К. К. заволодів печаткою ради, ключами від сейфів сільського голови, від службового кабінету та від вхідних дверей, також, документацією сільської ради, трудовими книжками працівників сільради. Таким чином, в наслідок самовільного привласнення владних повноважень Чорнівського сільського голови заблоковано роботу сільської ради"

Ввечері сільський голова написав дві заяви, які зареєстровані Новоселицькою поліцією щодо протизаконного привласнення владних повноважень, та про погрози фізичною розправою. Якщо і зараз "комітетчики" не отримають заслуженої реакції правоохоронних органів, Георгію Боті доведеться звертатись хіба що до Страсбурга.

2 022 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page