top of page

Швидкісний потяг Чернівці-Львів більше не курсуватиме

Укрзалізниця не планує продовжувати курсування поїзда №802/801, який протягом багатьох років забезпечував сполучення на лінії Чернівці – Коломия –  Івано-Франківськ – Львів.

Про це у відповідь на запит медіахолдингу С4 повідомили в АТ «Укрзалізниця».

До кінця 2024 року цей поїзд їздив під номером 702/701, проте у грудні його курсування скоротили й він їздив по окремих днях. Останній анонсований рейс був запланований на 29 січня.

В Укрзалізниці зазначили, що графік руху поїздів розробляється та за необхідності корегується на підставі аналізу пасажиропотоку з урахуванням економічної доцільності та максимального використання технічних можливостей рухомого складу й інфраструктури.

«Товариство аналізує подальше розширення сегмента пасажирських перевезень, зокрема й призначення нових рейсів у сполученні з Чернівцями, Львовом», – йдеться у відповіді на запит.

В УЗ нагадали, що зараз залізничне сполучення Львова з Чернівцями забезпечується такими поїздами:

  • №8 Чернівці – Київ (відправлення з Чернівців о 19:12, прибуття до Львова о 23:50);

  • №116/146 Чернівці – Запоріжжя/Харків (відправлення з Чернівців о 13:06, прибуття до Львова о 18:06);

  • №136 Чернівці – Одеса (відправлення з Чернівців о 15:20, прибуття до Львова о 20:43);

  • №866 Чернівці – Рава-Руська (відправлення з Чернівців о 07:05, прибуття до Львова о 13:14).

 
 
 

Comments


Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-068-68-46-483 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка
bottom of page