top of page

Що саме вирішено про особливий режим вїзду і виїзду з Чернівецької області


ПРОТОКОЛ №19

позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

м. Чернівці 02 квітня 2020 року

Зал засідань ОДА, 301 каб. 18-00

Головував: Перший заступник голови обласної державної адміністрації – Богдан КОВАЛЮК.

Присутні: Члени обласної комісії з питань ТЕБ та НС (за списком) та запрошені.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про встановлення особливого режиму в’їзду та виїзду на територію Чернівецької області.

2. Про скасування особливих режимів в’їзду та виїзду на раніше визначених територіях Чернівецької області.

3. Про необхідність додаткового фінансування заходів, пов’язаних із запобіганням поширення та ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Чернівецької області.

4. Про створення експертної групи по розробці стабілізаційних заходів в економічній сфері Чернівецької області.

5. Про зняття цілодобового чергування працівників ОКНП «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» та КНП «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» з КПП «Порубне».

РОЗГЛЯД ПИТАННЯ:

ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:

Про встановлення особливого режиму в’їзду та виїзду на територію Чернівецької області.

СЛУХАЛИ:

КОВАЛЮКА Богдана Івановича – першого заступника голови обласної державної адміністрації

ГОПКО Наталю Василівну – в.о. директора ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр» МОЗ України

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

1. На виконання рішення п. 2 рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 01 квітня 2020 року з урахуванням статей 29, 30 і 32 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб» відновити роботу карантинних контрольно-пропускних постів з 00 год. 00 хв. 03.04.2020р з метою встановлення особливого режиму в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів на територію Чернівецької області.

2. Районним державним адміністраціям, Чернівецькій міській раді, Новодністровській ОТГ, органам місцевого самоврядування та об’єднаним територіальним громадам області інформувати місцеве населення про встановленого особливого режиму в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів на територію Чернівецької області.

Термін – негайно

3. Управлінню ДСНС України у Чернівецькій області спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Чернівецькій області, Управлінням Патрульної поліції Чернівецької області ДПП, Військовою частиною №1241 Західного ОТО Національної гвардії України запровадити особливий режим в'їзду та виїзду на територію Чернівецької області 5 карантинних контрольно-пропускних постів поблизу стаціонарних дорожніх поліцейських станцій (с. Звенячин, Заставнівського району, с. Атаки, Хотинського району, с. Оршівці, Кіцманського району, м. Вижниця та м. Новодністровськ).

Термін – з 12.00 год. 03.04.2020

4. Управлінню ДСНС України у Чернівецькій області заблокувати дороги місцевого значення в Кіцманському районі, які прилягають до території суміжної Івано-Франківської області.

5. Визначити Управління ДСНС України у Чернівецькій області відповідальними за роботу стаціонарних карантинно контрольно-пропускних постів.

6. Заставнівській, Хотинській, Кіцманській, Вижницькій районним державним адміністраціям, Новодністровській об’єднаній територіальній громаді організувати та забезпечити пости засобами індивідуального захисту, відповідно до визначеного розрахунку гарячим харчуванням, дровами (палетами) для обігріву, тощо.

Термін - до відміни

особливого режиму в’їзду та виїзду

7. Хотинській, Вижницькій районним державним адміністраціям, Новодністровській об’єднаній територіальній громаді організувати проживання бійців Головного управління Національної поліції України в Чернівецькій області, Військової частини №1241 Західного ОТО Національної гвардії України, які здійснюють чергування на відповідних карантинних контрольно-пропускних постах.

Термін - до відміни

особливого режиму в’їзду та виїзду

8. Дозволити в’їзд та виїзд наступних громадян і транспортних засобів:

- вантажних автомобілів (що перевозить продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію, будівельні матеріали, тощо);

- транзитних транспортних засобів (без права зупинки та стоянки на території області);

- транспортні засоби підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність області;

- транспортні засоби сільськогосподарського призначення;

- транспортні засоби фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровано в області, мешкають в області та повертаються до місця постійного проживання;

- відповідальному на карантинно контрольно-пропускному пості, у разі потреби здійснювати пропуск фізичних осіб та транспортних засобів за індивідуальним рішенням.

9. Дозволити на територію Чернівецької області особи, які пред'явили довідку, мають право на в’їзд та виїзд за межі області.

Термін - до відміни

особливого режиму в’їзду та виїзду

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ:

Про скасування особливих режимів в’їзду та виїзду на раніше визначених територіях Чернівецької області.

СЛУХАЛИ:

КОВАЛЮКА Богдана Івановича – першого заступника голови обласної державної адміністрації;

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію щодо необхідності скасування особливих режимів в’їзду та виїздів раніше визначених територій Чернівецької області, взяти до відома.

2. Скасувати особливий режим в’їзду і виїзду в/з раніше визначених територій Чернівецької області, а саме:

- с. Брусниця Кіцманського району;

- с. Колінківці Хотинського району;

- с. Лужани Кіцманського району;

- Великокучурівської об’єднаної територіальної громади;

- с. Чагор Глибоцького району.

Термін – з 12-00 03.04.2020

3. Управлінню ДСНС України у Чернівецькій області спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Чернівецькій області та Військовою частиною №1241 Західного ОТО Національної гвардії України згорнути сили і засоби з раніше створених контрольно-пропускних пунктів та за рахунок вивільнених сил посилити роботу вище створених карантинно контрольно-пропускних постів (с. Звенячин, Заставнівського району, с. Атаки, Хотинського району, с. Оршівці, Кіцманського району, м. Вижниця та м. Новодністровськ).

Термін – 03.04.2020

ПО ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ:

Про необхідність додаткового фінансування заходів, пов’язаних із запобіганням поширення та ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Чернівецької області.

СЛУХАЛИ:

ЧОРНОГО Олег Васильович – директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

ЧОБАНА Юрія Івановича – в. о. директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації

ПОДОРОЖНОГО Віктора Аксентійовича – директора Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію щодо необхідності додаткового фінансування заходів, пов’язаних із запобіганням поширення та ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Чернівецької області взяти до відома.

2. Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Департаментом охорони здоров’я, фінансів обласної державної адміністрації, управлінням цивільного захисту населення обласної державної адміністрації підготувати звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення Чернівецькій області коштів резервного фонду Державного бюджету для запобігання поширення та ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Термін – негайно

ПО ЧЕТВЕРТОМУ ПИТАННЮ:

Про створення експертної групи по розробці стабілізаційних заходів в економічній сфері Чернівецької області.

295 переглядів0 коментарів
bottom of page