top of page

Як отримати гроші підлітку, який має щеплення від коронавірусу

Днями Кабмін дозволив платити по тисячі гривень особам старше 14 років, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу.

У "ПриватБанку" почали оформляти цифрові карти "єПідтримка" для виплати по тисячі гривень особам старше 14 років, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу.

Як відкрити карту підлітку

"Підлітки, які вже є клієнтами банку, зможуть відкрити карту "еПоддержка" за кілька кліків в мобільному банку Приват24. Для цього потрібно оновити додаток, зайти у вкладку "Гаманець", натиснути меню "Додати" і вибрати карту. Для зарахування допомоги достатньо перейти за посиланням в додаток Дія і подати заявку на виплату допомоги на карту "Приватбанку", - розповіли в прес-службі.

У тому випадку, якщо дитині вже виповнилося 14 років, але вона не користується картами "Привату", їй слід пройти ідентифікацію в будь-якому відділенні банку. Для цього при собі потрібно мати ідентифікаційний номер, внутрішній або закордонний паспорт. Після цього потрібна реєстрація в "Приват24" та оформлення карти "єПідтримка".

"За даними "ПриватБанку", на сьогоднішній день українці оформили в "ПриватБанку" понад 5 мільйонів цифрових карток "єПідтримка" для отримання державної допомоги вакцинованим громадянам", - розповіли у фінустанові.

Нагадаємо, 2 лютого Кабінет міністрів розширив дію програми "єПідтримка" по виплаті 1 тисячі гривень вакцинованим на дітей віком від 14 років.

35 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page