top of page

Як пройде об’їзна від Мамаївців до Недобоївців

Триває розробка техніко-економічного обґрунтування об’їзної дороги Чернівців. Виконавцем робіт, за результатами тендерної процедури, визначено ТзОВ «Інститут проектування інфраструктурних об’єктів».

Як інформує Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, фахівці вже провели усі необхідні інженерно-геодезичні вишукування, підрахували об’єми трафіку на альтернативних до майбутньої дороги маршрутах. Дослідження техніко-економічних показників майбутньої дороги триває. На черзі – погодження основного варіанту проходження траси та схемами транспортних розв’язок та штучних споруд. Відповідно до календарного плану, техніко-економічне обґрунтування повинні розробити до кінця І півріччя 2022 року. А потім Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області надасть ТЕО на погодження Укравтодору. І у разі схвалення документу, Служба матиме право ініціювати проведення проєктних робіт на будівництво. Очікується, що будівництво ІІІ та ІV черги обходу Чернівців покращить транспортне сполучення західних та північно-західних регіонів України з центральними областями, а також забезпечить транзит європейських та прибалтійських країн з портами Азовського та Чорного морів. І, що важливо, звільнить місто Чернівці від транзитного транспорту.

  • Орієнтований план маршруту ІІІ черги пролягатиме від траси М-19 «Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече (Коровія)» у напрямку автодороги «Чернівці – Великий Кучурів» та Р-62 «Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці» (Михальча, Дубове, Спаська) до автошляху Т-26-07 «Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени» з під'їздом до станції Вадул Сірет (Глиниця).

  • Орієнтований план маршруту ІV черги – від траси М-19 «Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече» (Мамаївці), в північний обхід міста Чернівці перетинаючи автодорогу Т-26-02 «Чернівці – Заставна» та Т-26-03 «Чернівці – Недобоївці – Хотин» до автомобільної дороги Н-10 «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига» (за селоМагала).


475 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page