top of page

Ялинки, які продаватимуть на Буковині, вирощені спеціально до свят

Лісівники Буковини планують цього року реалізувати 11650 ялинок, які вже готові до продажу.

У Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства запевняють, що купуючи їх, не завдають шкоди природі. Адже деревця або спеціально виростили для новорічних свят, або ж зрубали через необхідність формування і оздоровлення лісів.

На Буковині нині є більш ніж 10 гектарів плантацій ялиць та ялинок. На цих ділянках працівники лісу заздалегідь висаджують ялинки.

Нинішнього року реалізовуватимуть новорічні дерева шість лісогосподарських підприємств Чернівецької області: Берегометське, Сторожинецьке, Путильське, Хотинське, Сокирянське та Карпатський держспецлісгоп.

Для того, щоб придбати ялинку, необхідно звернутись до відділів продажу цих підприємств, або ж безпосередньо в лісництва.

Буковинцям нагадують, що, купуючи ялинку, необхідно обов’язково перевіряти наявність бирки електронного обліку. Такий "паспорт" зі штрих-кодом містить інформацію про її походження: територію заготівлі, назву лісозаготівельника та його підпорядкування. Це запобігає обігу дерев, які зрубали браконьєри.

Загалом цього року лісівники реалізують менше ялинок, ніж торік. Для порівняння, 2020 продали 17530 дерев.

82 перегляди0 коментарів
bottom of page