top of page

Із "Сонячної долини" до сонячної Африки

Фото автора: Район ІнфоРайон Інфо
«Боянські» леви і тигр відбули на ПМЖ до Південної Африки (фото, відео)

Сьогодні три леви та тигр, що утримувались на території бази ГТРК «Сонячна долина» розпочали свій шлях на «історичну батьківщину» - до Південно-Африканської республіки, де їх утримуватимуть в умовах максимально наближених до природних.

Як раніше повідомлялося, у минулому році був підписаний договір між підприємством "Роднічок Тревел" та Благодійним Фондом "НЕЙТОН" за яким Благодійний Фонд "НЕЙТОН" організував транспортування екзотичних тварин до ПАР.

Отже, для транспортування тварин приїхав представник благодійної організації із Південної Африки. Їх приспали, помістили до спеціально виготовлених кліток і завантажили до вантажівки. Попереду на тварин чекає подорож до Борисполя, звідти – літаком до Туреччини, потім довга авіаподорож Стамбул-Йоганесбург, і нарешті переліт до спеціального реабілітаційного центру. До речі, кожному виправили спеціальні паспорти із тризубом на обкладинці, який майже один в один подібний на "людський" закордонний паспорт.



 
 
 

Comments


Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-068-68-46-483 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка
bottom of page