top of page

"Буковинські зустрічі" у Чернівцях: понад 30 колективів з трьох країн

Чернівецька область 21 та 22 серпня прийматиме українську частину ХХХІІ Міжнародного фольклорного фестивалю «Буковинські зустрічі».

На свято народної пісні, музики й танцю завітають відомі колективи з Польщі «Stanowinie», «Juterzenka» та Румунії – «Flori de Bukovina», «Piatra Soimului». Своїми виступами також дивуватимуть художні колективи з різних куточків буковинського краю.

Фестиваль розпочнеться о 15:00 урочистостями біля входу до міської ратуші. З 15:30 до 17.30 колективи-учасники презентуватимуть своє мистецтво на локаціях біля:

Головного управління Пенсійного фонду України (вул. О. Кобилянської, 1);

Центру румунської культури ім. Євдоксія Гурмузакі (вул. О. Кобилянської, 9);

Чернівецького обласного краєзнавчого музею (вул. О. Кобилянської, 28);

Чернівецького обласного товариства польської культури ім. Адама Міцкевича (вул. О. Кобилянської, 36).

Святковий день завершиться видовищно-театралізованим дійством «Люблю тебе Буковино, люблю твої люде…», що триватиме з 19:00 до 22:00 у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка Чернівців. Участь у дійстві візьмуть гості фестивалю та понад 30 колективів із Чернівецької області.

22 серпня гості з Польщі – колектив «Stanowinie» – із концертною програмою відвідають село Стара Красношора Красноїльської територіальної громади. Румунські колективи «Flori de Bukovina», «Piatra Soimului» та польська «Juterzenka» візьмуть участь у регіональному фестивалі «Заспівай, родино» в смт Лужани Мамаївської громади, а згодом презентують свою велику концертну програму в будинку культури Неполоковецької громади.

114 переглядів1 коментар
bottom of page