Чергові тури Зимового Чемпіонату з міні-футболу
top of page

Чергові тури відбулися у Зимовому Чемпіонаті з міні -футболу. З цікавинок 15 туру відзначимо чергову перемогу лідеру Чемпіонату ФК "Топорівці" на футболістами з Боян. Вийшла запекла боротьба і у кінці матчу Бояни могли зрівнювати рахунок. Але перемогу святкували лідери Чемпіонату.

У 16 турі було дуже багато цікавих матчів: Топорівці, програючи по ходу матчу Слободі 1:0 на останніх хвилинах вирвали перемогу з рахунком 2:1. Також варто відзначити ветеранів Чорнівки. Котрі, у свої роки демонструють високу якість гри та дають бій кожній команді, у цей раз вони зіграли у нічью з другою командою Чемпіонату - ФК "Драниця" ведучи по ходу матчу з рахунком 3:2. Фейєричний матч видали команди сіл Малинівки та Тарасівців, забивши 12 голів - 6:6, Малинівка вела після першого тайму 4:0, але у другому таймі Тарасівці зрівняли рахунок і вийшли вперед. Малинівка відігралася на останніх секундах!

15й тур: ФК “Драниця” – ФК “Зелений Гай-Волна” – 3:1 ФК “Магала” – ФК “Колінківці” – 4:1 ФК “Зелений Гай” – ФК “Малинівка” – 1:3 ФК “Колінківці-2” – ФК “Стальнівці” – 3:5 ФК “Бояни-2” – ФК “Чорнівка” (ветерани) – 9:1 ФК “Топорівці” – ФК “Бояни” – 2:1 ФК “Рідківці” – ФК “Слобода” – 1:0 ФК “Рідківці” (юнаки) – ФК “Селище” – 1:7 ФК “Сила Тепла” (Форосна) – ФК “Грозинці” – 0:2 ФК “Чорнівка” – ФК “Зелений Гай” (ветерани) – 4:0 ФК “Динівці” – ФК “Тарасівці” – 0:3 (технічна поразка) ФК “Недобоївці” – ФК “Строїнці” (юнаки) – 3:0 (технічна поразка)

16й тур: ФК “Рідківці” – ФК “Зелений Гай” (ветерани) – 5:0 ФК “Колінківці” – ФК “Зелений Гай” – 5:2 ФК “Рідківці” (юнаки) – ФК “Зелений Гай-Волна” – 0:2 ФК “Бояни-2” – ФК “Колінківці-2” – 6:0 ФК “Недобоївці” – ФК “Стальнівці” – 5:3 ФК “Магала” – ФК “Бояни” – 1:1 ФК “Топорівці” – ФК “Слобода” – 2:1 ФК “Драниця” – ФК “Чорнівка” (ветерани) – 3:3 ФК “Малинівка” – ФК “Тарасівці” – 6:6 ФК “Сила Тепла” (Форосна) – ФК “Селище” – 5:1 ФК “Чорнівка” – ФК “Строїнці” (юнаки) – 3:0 (технічна поразка) ФК “Динівці” – ФК “Грозинці” – 0:3 (технічна поразка)