Чернівецька районна рада просить Президента скасувати локдаун

Відповідне звернення обранці ухвалили сьогодні під час засідання сесії. Депутати Чернівецької районної ради VIII скликання звернулися до Президента України, Прем'єр-міністра України та Верховної Ради з проханням скасувати додаткові карантинні обмеження, які запроваджені в Україні з 8 по 25 січня, а також організувати вакцинацію населення від COVID-19, - повідомляє АСС.


Відповідне звернення обранці ухвалили сьогодні під час засідання сесії, повідомляє кореспондент ІА АСС. Зокрема депутати просять скасувати рішення Кабміну про посилення карантину в Україні, яке було прийняте 9 грудня 2020 року. Ініціювали звернення представники партії «Європейська Солідарність». Нагадаємо, що раніше депутати Чернівецької міської ради VIII скликання звернулися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням скасувати пункт 3 постанови Кабміну від 9 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/deputati-cherniveckoyi-rayonnoyi-radi-prosyat-prezidenta-skasuvati-lokdaun-68003. Сайт http://acc.cv.ua/

228 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка