top of page

Десятиріччя «Церенкуци»: фоторепортаж, відео

Оновлено: 15 лип. 2021 р.

Сьогодні у Новоселицькому будинку культури відбувся ювілейний концерт народного аматорського фольклорного колективу «Церенкуца».


За ці 10 років самобутній колектив з Маршинців під керівництвом Аурелії Бордіян, взяв участь у десятках концертів, фестивалів і конкурсах в Україні і за кордоном, незмінно завойовуючи високі місця, прихильність і захоплення глядачів. Сьогодні побачити, послухати і привітати «Церенкуцу» прийшли чимало шанувальників їх таланту. Квіти, подарунки, теплі слова, а головне запальні пісні і танці. Привітальні слова колективу адресували голова Новоселицької громади Марія Нікорич і староста Георгій Нікітович, Генеральний консул Румунії у Чернівцях Ірина Лоредана Стэнкулеску, відомі поети, пісні на слова котрих виконує Церенкуца Василь Васкан та Сергій Беспалько, представники Чернівецької районної ради та мистецьких і національних громадських організацій, відомі меценати Олексій Керцоя та Степан Глігор і, звісно ж – колеги-виконавці з інших колективів, котрі не раз виступали на одній сцені. Зі своїми подарунками – танцями і піснями.
57 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 04, 2023

Thanks for this nice article. We have the best gambling activities best place for enjoying visit our website too. https://j9korea.com/


Like
bottom of page