top of page

До вакцінації долучать публічних, осіб громадських діячів і журналістів

Наразі розробляється механізм, як і коли бажаючих реєструватимуть та викликатимуть на вакцинацію. У першій хвилі було заплановано вакцинувати від коронавірусу медичних працівників. Проте оскільки з певних причин в окремі дні є залишики вакцини, у МОЗ розробили стандарт, як їх можна використати.

На засіданні Чернівецького обласного штабу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та з упередження і нерозповсюдження COVID-19 у Чернівецькій області Наталія Гусак, заступниця голови ОДА, запропонувала використовувати ці залишки шляхом вакцинації публічних і громадських діячів. Таким чином, це буде свого роду популяризація вакцинації. «Закликаю всіх публічних і громадських діячів популяризувати вакцинацію. Я ніколи не думала рік тому, що через рік ситуація буде ще гірша. Тільки вакцинація може зупинити поширення COVID-19», - зазначила Наталія Гусак. Читайте ще: Госпіталізують по домовленості: Наталія Гусак дала останнє попередження головним лікарям До речі, до переліку публічних діячів та лідерів громадської думки також належать журналісти. Про це Наталія Гусак зазначила у коментарі ІА АСС. Штаб дав доручення Департаменту охорони здоров`я та Департаменту комунікацій Чернівецької ОДА розробити онлайн-форму реєстрації публічних осіб, які виявили згоду на проведення вакцинації проти COVID-19. А також розробити порядок інформування публічних осіб про місце та час проведення вакцинації.


41 перегляд1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 04, 2023

Thanks for this nice article. We have the best gambling activities best place for enjoying visit our website too. https://j9korea.com/


Like
bottom of page