top of page

Кабмін продовжив фіксований тариф на світло для населення до 1 травня

Незмінна ціна на електрику до 1 травня передбачена для низки споживачів.


Кабінет міністрів продовжив дію фіксованої ціни на електрику для населення і ряду інших споживачів у розмірі 1,68 гривні за кВт-год до 1 травня.

Відповідна постанова опублікована на урядовому порталі.

Згідно з документом, крім побутових споживачів, фіксована ціна на цей період також застосовується для ряду споживачів, а саме в гуртожитках, що розраховуються за ресурс за загальним лічильником в рамках побутових потреб, без урахування професійної та господарської діяльності, а також у багатоквартирних житлових будинках, у тому числі гуртожитках, на технічні цілі (наприклад, роботу котелень, ліфтів, освітлення дворів).

Скористатися фіксованим тарифом зможуть також дачні та дачно-будівельні кооперативи, садові товариства, гаражно-будівельні кооперативи на технічні цілі та освітлення території.

Крім того, Кабмін відніс до категорії споживачів, які отримують електрику за фіксованою ціною, юридичних осіб – власників житла для внутрішньо переміщених осіб та релігійні організації для задоволення комунально-побутових потреб.

Згідно з Постановою Уряду, при наявності двозонних лічильників споживачі оплачують половину ціни за період з 23:00 до 7:00, при наявності тризонних лічильників – 1,5 фіксованої ціни з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 22:00 і 0,4 цієї ціни – з 23:00 до 7:00. У всіх інших часових проміжках сплачується повна ціна.

Нагадаємо, 28 грудня 2020 року Кабінет Міністрів скасував пільгову ціну на електроенергію для населення - 90 копійок за 1 кВт-год при споживанні до 100 кВт-год - з 1 січня до кінця березня 2021 року і встановив її на рівні 1,68 гривні за 1 кВт-год на весь спожитий обсяг.

178 переглядів1 коментар

1 comentário


Yumi Vega
Yumi Vega
07 de fev. de 2023

Your blog provided us valuable information to work on. You have done a marvellous job! https://j9korea.com/


Curtir
bottom of page