У Чернівецькій області сьогодні, 9 березня перестануть діяти посилені карантинні обмеження, встановлені обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_41c529adbc1d4a4599b73d7b38592fe8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_41c529adbc1d4a4599b73d7b38592fe8~mv2.jpg)
Але продовжують діяти обмеження "червоної" карантинної зони, що були встановлені Державною комісією з ТЕБ та НС.
Зокрема, в цей період на території Чернівецької області було заборонено роботу закладів громадського харчування, ресторанів, барів, крім адресної доставки; навчальних закладів, окрім установ дошкільної та спеціальної освіти; розважальних центрів, зон відпочинку у ТЦ.
Також ці обмеження забороняли проводити масові заходи.
Щоправда, роботу вищевказаних закладів на території нині не відновлено, оскільки в Чернівецькій області продовжують діяти обмеження "червоної" зони карантину.
Що заборонено в "червоній" зоні
У "червоній" зоні діють жорсткі обмеження, як під час січневого локдауну: заборонено роботу закладів харчування, розважальних закладів, ТРЦ, кінотеатрів, театрів, закладів освіти (крім дитячих садочків), спортзалів, ринків.
Окрім того, в Чернівецькій області заборонено роботу всіх непродовольчих ринків.
Що дозволено у "червоній" зоні
Дозволяється робота банків, аптек, автозаправок, ветеринарних магазинів та всіх продовольчих магазинів.