top of page

Керівництво Чернівецької райради знайомилось із Ванчиківецькою громадою

Голова Чернівецької районної ради Руслан Домніцак разом із радниками Віталієм Максімовим і Володимиром Мунтяном та головою постійної комісії з питань освіти, культури, релігії та молоді Юрієм Левчиком відвідали Ванчиковецьку об'єднану територіальну громаду.


Протягом дня голова сільської ради Володимир Лупой разом із старостами наочно ознайомили районне керівництво зі здобутками і проблемами громади.

Зокрема в селі Тарасівці відвідали одне із товариств що займається промисловим тваринництвом в області – Тарасовецьку птахофабрику. За словами директора Володимира Кохала на щастя господарство не постраждало від африканської чуми свиней, що нещодавно була зафіксована в регіоні, тож зараз поголів’я становить більше 5 тис. особин.

Наступним великим підприємством в громаді є сонячна електростанція, до слова, найбільша в західній Україні: площа становить 108 га, це приблизно 124 футбольних поля, а потужностей вистачає щоб виробляти електроенергію для всього колишнього Новоселицького району. Зараз електростанція за рік робить вклад в сільський бюджет майже 3 млн грн арендної плати за землю. Але амбітним бажанням голови громади є повернення місця реєстрації ТОВ до Ванчиковецької громади, тоді до бюджету також спрямується податок на прибуток. Також товариство планує розширити свої потужності за рахунок збільшення площі орендованих у громади земель.

Насамкінець Руслан Домніцак від імені всієї районної ради привітав Володимира Лупоя з днем народження, відзначивши високий професіоналізм і любов до роботи грамотою. Голова районної ради побажав іменинникові наснаги для нових звершень і запевнив що районна рада докладе всіх зусиль для допомоги в його починаннях.

286 переглядів1 коментар
bottom of page