top of page

Кому дозволять працювати у разі введення «жорсткого» карантину

Під час посиленого карантину, який Кабмін потенційно може запровадити з початку січня 2021 року, на відміну від попереднього локдауну, можуть дозволити працювати транспорту, готелям, гірськолижним курортам та церквам.


Про це під час зустрічі з журналістами 5 грудня повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає "Радіо Свобода".

За його словами, наразі розглядається три дати на початку січня, а точну дату запровадження карантину мають оголосити у середу, 9 грудня, на засіданні уряду.

Він додав, що храмам дозволять працювати з епідеміологічними обмеженнями. Продуктові магазини не зачинятимуть. Гірськолижні курорти можуть працювати, щоб людям було куди виїхати на час локдауну з великих міст.

При цьому уряд планує повністю заборонити роботу закладів харчування, буде дозволена лише доставка. Також планують закрити школи, садочки, спортзали та розважальні центри.

Ляшко наголосив, що це орієнтовні обмеження, а остаточно з карантинними заходами уряд визначиться наступного тижня. За прогнозами МОЗ, тритижневий карантин у січні дозволить знизити кількість щоденних хворих приблизно до 6-8 тисяч на день.


278 переглядів1 коментар
bottom of page