top of page

Медсестрам оплатять курси підвищення кваліфікації

Для сестринської спільноти Буковини уперше виділили кошти на оплату курсів підвищення кваліфікації. На ці потреби із обласного бюджету скерували 2,6 мільйона гривень, що дасть змогу 1400 молодших медичних спеціалістів безоплатно покращити свій фаховий рівень, - повідомляє Чернівецька ОДА.

Про це ішлося під час зустрічі заступниці голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталії Гусак, директорки Чернівецького медичного фахового коледжу Фрозини Кузик та експертки Департаменту охорони здоров’я з медсестринства Надії Лабанди.

– Прагнемо дбати не тільки про матеріально-технічне оновлення лікарень, але і про професійний рівень працівників. Саме тому інвестиції в розвиток системи охорони здоров’я, це, в тім числі, і плата за покращення фахової придатності медичних кадрів області, – зазначила Наталія Гусак.

Учасники наради обговорили порядок проведення курсів спеціалізації та удосконалення, актуалізацію програми післядипломної освіти, оновлення навчальної програми з інфекційного контролю, невідкладної допомоги, паліативної допомоги та інше.

99 переглядів1 коментар
bottom of page