top of page

На центральній площі Новоселиці встановили обеліск пам'яті воїнів-афганців

Сьогодні на центральній площі на місці символічного пам'ятного каменю встановили основу і обеліск, присвячений побратимам, які загинули у роки війни та пішли з життя уже в мирний час.

Ідею встановлення такого пам'ятника ветерани тієї війни плекали давно, обирали місце, розробляли проекти, шукали спонсорів. І ось, нарешті, мрія увіковічити пам'ять побратимів стає реальністю.

Двотонну основу і п'ятитонну стелу, виготовлену майстрами з Магали спроектував чернівецькій скульптор Анатолій Піонтковський. Кошти на виготовлення, а це майже 50 тис. грн. торік виділила Новоселицька міська рада, на оздоблювальні елементи збирали всім миром, близько 30 тис. грн спонсорував депутат обласної ради Іван Семенюк, ще майже 9 зібрали самі "афганці". Вони ж виконали підготовчі роботи і встановили у четвер стелу. На жаль, як зазначив голова районної організації УСВА Петро Раца, відкрити пам'ятник до чергової річниці виведення військ з Афганістану не встигнуть, адже необхідно ще облаштувати прилеглу територію, укласти плитку тощо. Але головне зроблено - стела встановлена, невдовзі до неї прикріплять оздоблювальні елементи.

677 переглядів1 коментар
bottom of page