top of page

Найближчими днями у Чернівецькій області установиться суха і тепла погода

Основний дощовий період уже завершився. Про це кореспонденту ІА АСС розповіла начальниця Чернівецького обласного гідрометцентру Тетяна Негадайлова.

«Циклони, які впливали, відійшли. Основна циклонічна активність залишатиметься над південними областями України. На території Буковини встановиться антициклональний тип погоди – тобто переважатиме сонячна погода. Але в другій половині дня ще місцями на меншій території області спостерігатимуться короткочасні дощі з грозами», - сказала головна синоптикиня Буковини.

За її словами, температурний фон буде літній. Вночі буде 12-17 градусів мінімально, а максимальна температура до 20 числа включно – в межах 24-26 градусів, а з понеділок 25-30 градусів. «Паводок, який стався цими днями не відноситься до високих, а до середніх. Затоплено було лише дорога у Петрашах, але вона іде на рівні дна річки, тому потоп був очевидним. Максимум у Чернівцях спрогнозований пройшов о 2 годині ночі, в обід пройшов Маршинці, і вже доходить до кордону», - додала Тетяна Негадайлова.

По Дністру небезпеки підтоплень немає. Добігання хвилі завершиться у найближчі дві доби. Нових підйомів не буде. Дощі, які будуть – не будуть паводкоформуючими.

122 перегляди1 коментар
bottom of page