Відбулися останні змагання сезону з велоспорту, які традіційно присвячені пам’яті колишніх велосипедистів області.
Змагання відбулись за участі вихованців Новоселицької школи велоспорту. 14 листопада в „Меморіалі Т.Думенко”, який проходив поблизу Валя Кузьміна, в індивідуальній гонці на шосе серед юнаків 2007-2008 р.н, перемогу святкував Богдан Трипадуш, зайнявши І-е місце. 15 лис
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_ad0a63c001374912a607c1d3db8b5bef~mv2.jpg/v1/fill/w_92,h_61,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_ad0a63c001374912a607c1d3db8b5bef~mv2.jpg)
топада в ході проведення „Меморіалу І.Бандурського” з маутейнбайку, який проходив на схилах мікрорайону „Кемпінг” серед юнаків 2007-2008 р.н., свою другу перемогу здобув Богдан Триіпадуш, зайнявши І-е місце. Серед юнаків 2009-2011 р.н. ІІ-е місце посів Андрій Зорін. Хоча ці дисципліни велоспорту не практикуються в Новоселицький школі, але певна підготовка ведеться. Результати показують, що наші вихованці здібні і вони „універсальні” велосипедисти