top of page

Очікувати потепління не варто

До кінця березня в Україні буде холодно, а погодні умови – нестабільними.

Про це розповіли синоптик Наталія Голеня та метеоролог Наталка Діденко, повідомляє Обозреватель.


За даними синоптиків, найближчими днями слід очікувати короткочасні опади, місцями - мокрий сніг. Стабільне потепління очікується лише ближче до початку квітня.

"Найближчі три доби, 23-25 березня, температура повітря буде прохолодною. Варто очікувати помірні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, особливо у південних та східних областях, а також у частині центральних, а саме – у Кіровоградській та Дніпропетровській. Місцями буде налипання мокрого снігу, ожеледь, сніговий покрив буде неміцним", - розповіла Голеня.

За словами Діденко, найближчим часом в Україні домінуватимуть волога повітряна маса та значні пориви вітру.

"Опадів сильних не очікується, але невеликий мокрий сніг вірогідний. Вітер поривчастий, до штормових поривів. 23 і 24 березня на більшій частині України очікується сильний вітер, місцями 15-20 м/с штормові пориви. Нічна температура повітря може опускатися від 0 до 5 градусів морозу. На високогір'ї Карпат навіть нижче. Вдень буде 1-6 градусів тепла", – повідомила вона.

За даними синоптиків, у п'ятницю, 26 березня, короткочасні опади у вигляді дощу та снігу очікуються у Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях. По всій Україні температура вночі продовжить опускатися нижче 0 градусів, але вдень буде значно тепліше.

В суботу, 27 березня, дощі пройдуть лише в деяких західних регіонах - Львівській, Рівненській та Волинській областях.

"До кінця березня вночі прогнозується від 1 до 5 тепла, а денні показники складатимуть 7°...12° з позначкою плюс", - повідомила Голеня.

Впродовж 28-31 березня на термометрах буде стабільно вище нуля. Однак у ці дні теж очікуються опади: спочатку вони накриють західні та північні регіони – Закарпатську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Житомирську, Чернігівську, Київську області; надалі дощі пройдуть у центральній, східній та південній частині України.

155 переглядів1 коментар
bottom of page