Протягом однієї доби 17 серпня внаслідок аварій п’ятеро буковинців отримали тілесні ушкодження. За всіма фактами автопригод слідчі поліції розпочали кримінальні провадження.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_338419eb3e154ba58d374e1013e8281d~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_103,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_338419eb3e154ba58d374e1013e8281d~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_3be297bdce9d432e8ff42717df216e69~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_109,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_3be297bdce9d432e8ff42717df216e69~mv2.jpg)
В селі Драниця водійка легковика «Mazda» під час здійснення розвороту допустила зіткнення з моторолером «Delta». Внаслідок автопригоди травмувався 68-річний водій скутера. Лікарі діагностували у потерпілого перелом хребця.
На автодорозі в селі Цурень Чернівецького району 41-річний водій легковика «ВАЗ 2107», здійснюючи обгін автомобіля «Peugeot» під керуванням 33-річної жінки, допустив бокове зіткнення. Внаслідок удару один транспортний засіб з’їхав у кювет, а інший зіткнувся з перешкодою. Під час автопригоди травмувалася водійка «Peugeot» – з раною коліна та забоєм ключиці її доставили до лікарні для надання медичної допомоги.
В Чернівцях на вулиці Південно-Кільцевій водій невстановленого автомобіля здійснив наїзд на 52-річного пішохода та поїхав з місця події. Попередньо лікарі діагностували у потерпілого відкритий перелом гомілки. Наразі поліцейські встановлюють особу кермувальника-втікача.
Окрім цього, в місті Сокиряни 20-річний водій мопеда «Suzuki» не вибрав безпечної швидкості й допустив зіткнення із припаркованим на узбіччі автомобілем «Toyota». Внаслідок аварії кермувальник моторолера отримав перелом правої ноги та забійні рани голови.
Цього дня поліцейські задокументували автопригоду в селі Недобоївці Дністровського району. Водій автомобіля «AUDI» не впорався з керуванням і допустив наїзд на відбійник. В результаті ДТП травмувався 21-річний кермувальник – медики госпіталізували його до лікарні швидкої медичної допомоги.