top of page

Подарунки дітям захисників Вітчизни

Першого вересня, в День знань, відбувся урочистий захід, ініційований Чернівецьким районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки і Новоселицькою територіальною громадою. Дружинам військовослужбовців, багатодітним матерям Світлані РАЙЛЯН та Ользі СТУКАЛОВІЙ вручено подарунки – канцелярське приладдя для школярів, солодощі для малечі, продуктові набори, засоби гігієни та інші речі.

Дмитро РАЙЛЯН та Юрій СТУКАЛОВ є багатодітними батьками. З початком російсько-Української війни вони, маючи законне право на відстрочку від призову на військову службу, відмовились від нього, були мобілізовані та до цього часу виконують бойові завдання у складі однієї із військових частин Збройних Сил України.

Дружини Дмитра РАЙЛЯНА та Юрія СТУКАЛОВА зізналися, що розчулені увагою побратимів їхніх чоловіків та міської влади:

“Запрошення на цей захід стало приємною несподіванкою”, – сказала Ольга СТУКАЛОВА, яка днями має народити четверту дитину. – “Нам дуже важливо знати, що рішення наших чоловіків захищати Україну, попри те, що вони є багатодітними батьками, є належно поцінованим. Коли я запитала чоловіка, чому він йде воювати, він просто мовчки показав на дітей, і я його зрозуміла без слів. Не зупинило його і те, що я вагітна вже вчетверте… Але рішення чоловіка підтримала, бо розумію його прагнення захистити свою родину від ворожої навали. Якби він не поїхав у зону бойових дій, то загарбники прийшли би до нас”.

“Дуже тішимося з того, що наш тато вже повернувся з бойового відрядження та може відсвяткувати День знань разом із дітьми” – продовжила Світлана РАЙЛЯН. “Чоловік воює вже давно, брав участь ще у АТО, але звикнути до частої відсутності зв’язку з рідною людиною неможливо. Попри всі тривоги та хвилювання розуміємо, що захищати Батьківщину – священний обов’язок кожного чоловіка та батька. Тільки так можна забезпечити мирне небо та щасливе майбутнє нашим дітям”.

У своєму вітальному слові голова Новоселицької територіальної громади Марія НІКОРИЧ зазначила: “Ще задовго до війни Ваші чоловіки були активними членами нашої громади. Мали гарну роботу, розвивали наше місто та ростили дітей у любові та злагоді. Одразу після повномасштабного вторгнення вони пішли до лав Збройних Сил України. Пишаємося всіма нашими героями мешканцями територіальної громади та бажаємо якнайшвидшого повернення – у доброму здоров’ї та з Перемогою!”

До розмови також долучився начальник Чернівецького РТЦК та СП полковник Юрій МИРОНЕЦЬ:

«Ваші чоловіки – яскравий приклад незламності українських воїнів, жертовності та прагнення до перемоги. Ви завжди можете розраховувати на допомогу і підтримку військового керівництва та місцевої влади. Зробимо усе можливе, щоб Ви могли спокійно виховувати дітей, поки Ваші чоловіки разом із іншими нашими військовослужбовцями, наближають беззаперечну та повноцінну Перемогу».


255 переглядів1 коментар
bottom of page