top of page

Районна комісія з питань ТЕБ та НС рекомендує відкрити дитсадки та відновити навчання у початкових і

Оновлено: 5 груд. 2020 р.

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Одним із питань розглянуто організацію освітнього процесу для здобувачів освіти на території Новоселицького району з урахуванням карантинних обмежень у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби .

Органам місцевого самоврядування району, відділу освіти районної державної адміністрації, сектору культури, національностей, релігій, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з керівниками закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти, рекомендовано:

відновити навчальний процес у закладах позашкільної освіти, для учнів 1-4 та 11 класів закладів загальної середньої освіти, за умови дотримання під час освітнього процесу відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, відновити роботу закладів дошкільної освіти за умови суворого дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, враховуючи стан епідемічних показників в Новоселицькому районі стосовно захворюваності на COVID-19 здійснювати освітній процес при очній чи змішаній формі навчання групами учнів кількістю не більш, як 20 осіб, продовжити для учнів 5-10 класів закладів загальної середньої освіти освітній процес за дистанційною формою навчання.


324 перегляди1 коментар

1 comentario


Yumi Vega
Yumi Vega
08 feb 2023

I read this piece of writing completely about the comparison of newest and earlier technologies, it's amazing article. Go to our website too. https://j9korea.com

Me gusta
bottom of page