top of page

Результати 1/8 фіналу Кубку Другої ліги (матчі-відповіді)

Дуже цікавий матч выдбувся у Строїнцях. Господарям поля потрібна була перемога з різницею у два м'ячі і у першому таймі вони один гол відіграли. На початку другого тайму гарним ударом після розіграшу кутового Бояни зрівняли рахунок а на 65 хвилині вийшли вперед. Все, що змогли зробити Строїнчани - це зрівняти рахунок на 90 хвилині. Отож 2:2 і далі крокує команда "Бояни-Припруття".

ФК "Маршинці-Котелеве" та ФК "Цурень" відмовилися грати матчі-відповіді, тому згідно з Регламентом їм зараховано поразки +:- і далі проходять ФК "Рідківці" та ФК "Садгора-Чорнівка".

Жеребкування пар 1/4 фіналу Кубку Другої ліги буде проходити на Засіданні представників Ліги і про результати буде повідомлено згодом.