Результати 1/8 фіналу Кубку Другої ліги (перші матчі)

1/8 фіналу Кубку Другої ліги (перші матчі):

ФК «Бояни-Припруття» – ФК «Золотий Колос» (Строїнці) – 4:2

ФК «Садгора-Чорнівка» – ФК «Цурень» – 1:0

ФК «Маршинці-Котелеве» – ФК «Рідківці» – 3:3

Дуже цікавий матч пройшов у Боянах. Місцева команда дала бій програючи на останній хвилині першого тайму з рахунком 1:0, у другому таймі Бояни з 60 по 68 хвилини забили три м'ячі, на 87 хвилині рахунок був 4:1, і на останній хвилині матчу арбітр вказав на точку у ворота господарів. Таким чином реалізувавши пенальті Строїнчани встановили остаточний рахунок матчу - 4:2.

Не менш цікава гра була і у Маршинцях, враховуючи те, що перед цим матчем у неділю ці команди відіграли матч Першості і там була зафіксована впевнена перемога Рідківчан з рахунком 5:1. У цьому матчі були рахункові качелі. Рідківчани зрівняли рахунок на 87 хвилині.

Враховуючи ці результати матчі-відповіді, які пройдуть 2-3 червня будуть дуже цікавими!