top of page

Ризикова гра, її призначення

Онлайн слоти приваблюють величезну кількість шанувальників азартних розваг своєю доступністю, різноманітністю сюжетних ліній, яскравою графікою. Але багато геймерів вважають за краще грати в онлайн ЧемпіонКазино ще й тому, що відеослоти пропонують більш розширений функціонал у порівнянні з традиційними механічними ігровими автоматами. Крім того, під час гри можна не лише цікаво провести дозвілля, а й отримати додатковий дохід у вигляді грошового призу.

Однією з додаткових можливостей гравця збільшити свій виграш є ризик-гра. Ризикова, або гра на подвоєння, є невід'ємним атрибутом більшості сучасних онлайн слотів.

Якщо геймер виявив опис ризикової гри в таблиці виплат, то йому надається чудова можливість збільшити свій виграш як мінімум у два, а то й у чотири рази. Запускається ця гра, як у класичних ігрових автоматах, так і в сучасних 3D слотах.


Ризик-гра, її особливості

Доступною для геймера ризикова гра стає після кожного випадання виграшної комбінації. Вона не є обов'язковою, тому гравець має можливість відмовитися від неї. Але оскільки всі гемблери це азартні люди, більшість все ж приймають виклик і використовують можливість збільшити свій виграш, скориставшись цим раундом.

Найчастіше ризикова гра має стандартний формат. У ній гравцям належить вгадувати колір масті карти, яка прихована. У цьому випадку шанси на програш або виграш у користувача та ресурсу абсолютно однакові.

Для деяких слотів характерним під час ризикового раунду є вгадування гравцем масті карти. І тут більшість геймерів програють. Ще одним з найпоширеніших варіантів ризикової гри є вибір карти більшої гідності із чотирьох закритих. У цьому гравець зобов'язаний перебити карту круп'є, що розташована вниз сорочкою, тобто відкрита. Цей варіант є єдиним, де ризикова гра може бути зіграна в нічию.


Закінчення ризикового раунду

Ризик-гра може бути припинена у кількох випадках.

  1. За бажанням геймера забрати виграну суму та закінчити гру.

  2. При програші та втраті грошей, які були зароблені раніше.

  3. При обмеженій кількості раундів у ризиковій грі. Найчастіше цей показник обмежується 5-ма іграми.

Багато гравців ризикова гра лякає, і вони категорично не мають бажання використовувати цю функцію, але не слід забувати, що азартні ігри - це вже ризик. Враховуючи це, більшість азартних геймерів все ж вважають ризиковий раунд корисною функцією.


Чи є шанси виграти в ризик-грі, і які вони


Це питання цікавить багатьох гравців, які не бояться ризику та хочуть збільшити свій виграш. Істотну роль ймовірності позитивного результату грає, як і у разі випадання виграшної комбінації на барабанах, випадковість. Це означає, що гравець має 50% на виграш і 50% на програш.

Крім того, геймер має можливість виграти поспіль 2 рази (така можливість становить 25%). А ось ймовірність отримати виграш поспіль тричі становить лише 12,5%.

У деяких випадках гравці співвідносять попередній раунд гри на подвоєння з поточним, чого робити не слід. Випадання карти є абсолютно випадковим, оскільки результат визначається генератором випадкових чисел. І якщо на екрані знову, як і під час попередніх спроб, з'явилися п'ять карт червоної масті, то ймовірність того, що наступного разу чи надалі випаде чорна карта, дуже низька.

Але гравців, які не вірять у те, що в ризиковій грі можна здобути перемогу, пропонуємо зіграти в демонстраційному режимі та переконатися у можливості збільшити суму виграшу.


67 переглядів1 коментар
bottom of page