До кінця цього місяця відкриють рух транспорту через новозбудований міст у Маршинцях, який з'єднує Герцаївський та Новоселицький райони. Про це заявив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ярослав Майор під час прес-конференції.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_95467771028c4dc6be142f22a1abe6a1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_95467771028c4dc6be142f22a1abe6a1~mv2.jpg)
Повідомляється, що спершу мостом зможуть рухатися легкові автомобілі, а згодом і вантажівки.
Що зроблено на об'єкті:
- змонтовані всі балки прогонової будови;
- проведено армування опалубки для подальшого бетонування плити проїзної частини; - забетоновані всі прогони.
Наразі на об’єкті мостовики влаштовують тротуар, гідрозахист та систему освітлення. Наступний етап робіт – влаштування шару асфальтобетонного покриття, встановлення перильного огородження. На завершенні – формування підходів до моста з боку Герцаївського району. Дорога на цій ділянці вже у верхньому шарі асфальтобетону, укріплені відкоси бетонними блоками, встановлені водовідвідні лотки. Наразі робітники монтують металеве бар’єрне огородження та опори для освітлення. Одночасно виконують підготовчі роботи з влаштування фінішного шару дорожнього покриття. З боку села Маршинці підрядник почав влаштовувати верхній шар асфальтобетону. Також тривають роботи з укріплення узбіч. Довжина проїзної частини мосту становить 323 метри, ширина - 6 метрів. Два тротуари мають ширину 1,5 метра. Довжина підходів до мосту – 1,6 км.