top of page

Samsung LS32A600NWIXCI: короткий огляд монітора від відомого бренду

Під час збирання нового ПК користувачі більше уваги приділяють «начинці»: відеокарті, процесору, блоку живлення. А монітор здебільшого купується на залишок грошей. Такий підхід може зробити використання комп’ютера дискомфортним.

Безпосередньо в контакті з монітором власник проводить більшу частину часу. Щоб робочий процес або розваги приносили задоволення, а очі не відчували напругу — потрібно вибирати якісний сучасний монітор.

Південнокорейський бренд Самсунг щорічно поповнює асортимент дисплеїв новинками з цікавим набором функцій і практичними технологіями. Samsung LS32A600NWIXCI — універсальний «боєць», який підійде для офісної роботи, дизайну та монтажу, геймінгу. У статті детально розглянемо його переваги та можливості.7 причин купити Samsung LS32A600NWIXCI

Цей 32-дюймовий дисплей допоможе користувачу вивести продуктивність на максимум. Девайс підходить як для офісної роботи, так і для розваг.

  1. IPS-матриця забезпечує широкі кути огляду та трансляцію мільярда реальних кольорів. Завдяки технології HDR 10 кольори виглядають чистими та яскравими. Якісно пропрацьований контраст дає змогу показувати контент без знебарвлених зон.

  2. Роздільна здатність QHD дає змогу користувачу бачити виключно чіткі та детальні зображення на екрані. Щільність пікселів підвищена в 1,7 раза, якщо порівнювати з аналогічними моделями лінійки з Full HD. Коли користувач працює в багатозадачному режимі з великою кількістю активних вікон, то вони мають чіткі візуальні кордони.

  3. Технологія Intelligent Eye Care піклується про очі користувача під час тривалих робочих сесій чи кількагодинних ігрових рейдів. Застосовується фільтр синього спектра, який позитивно впливає на очі під час довгого перебування за монітором.

  4. Автоматичне регулювання яскравості дисплея доступне завдяки встановленому датчику контролю освітлення в приміщенні. Він відстежує, коли в кімнаті стає світліше/темніше, щоб система могла відповідним чином змінити яскравість екрана. Девайс дає змогу підібрати відповідну температуру кольору, щоб не виникала необхідність примружувати очі, коли ви захочете щось роздивитися. Якщо плануєте придбання дісплея для комфортної роботи, то ціна на монітор Samsung стартує від 11 000 грн.

  5. Система кріплень HAS дає змогу не лише рухати екран вгору-вниз, а ще й повертати та нахиляти його. Також вона дає можливість змінювати ландшафтну орієнтацію монітора на портретну. Усі дроти, які виводяться з екрана, приховані за його стійкою. Ніщо не порушуватиме мінімалістичність безрамкового дисплея.

  6. Функція Eco Saving Plus дає змогу транслювати на моніторі яскраві та соковиті кольори з економією 10% енергії.

  7. Функція Auto Source Switch+ допоможе забути про необхідність перемикання джерел живлення та різноманітної периферії. Монітор автоматично розпізнає нові підключені дротові та бездротові девайси, запускаючи їх у роботу.

Дисплей Samsung LS32A600NWIXCI — універсальний помічник, який підвищить вашу продуктивність і допоможе продемонструвати професіоналізм.

7 переглядів0 коментарів

Комментарии


bottom of page