top of page

Ставки на спорт в один клік. Кращі пропозиції в гривнях

Оновлено: 19 трав. 2021 р.

Кращі ставки на спорт онлайн. Почни заробляти прямо зараз. Кращі способи отримання прибутку в гривнях без ризиків

Які бувають ставки на спорт онлайн : обзор

Беттінг в Україні налічує велику кількість спортивних напрямків, на яких можна заробити. Перед гравцем стоїть завдання вибрати ігровий майданчик і продумати своє вкладення Спорт ставки потрібно робити грамотно і з аналітичним підходом. Тільки в такому випадку у вас буде можливість примножити капітал і навчитися заробляти на беттінгу.

В інтернеті можна знайти безліч стратегій, які нібито пропонують професійні гравці. Для новачків такі підходи при ознайомленні з процесом можуть бути ризикованими, оскільки практично всі стратегії мають на увазі багаторазове збільшення ставок. Щоб зрозуміти, як працює букмекерська контора і як в ній заробляти, потрібно визначити, які види спортивних ставок існують.

Як зробити ставку / ставки в спорті на тотал

Тотал - популярний різновид ставок, який передбачає вкладення на певну кількість певних подій за один поєдинок. Тотали бувають більші і менші. Розглянемо на простому прикладі футбольного матчу.

Букмекерська контора пропонує зробити ставку на кількість жовтих карток у першому матчі. Встановлюється число 2. Ви можете зробити ставки на спорт онлайн на тотал менше або більше. Якщо команди отримують 3 жовті картки за весь перший тайм і ви вчинили на тотал більше, це означає виграш.

Подібних варіантів результатів може бути багато - кількість порушень, голів, кутових голів і інші умови. Тотал може бути обмежений однією командою, конкретним спортсменом або декількома командами відразу. Тотал вважається відносно нескладним варіантом ставок, оскільки результати можна прорахувати, застосувавши основи теорії ймовірності або статистику по конкретних гравців.

Особливості створення ставок на тотали:

· найкраще ставки на спорт Фаворит робити до початку матчу. Тоді Беттери пропонують більш високі коефіцієнти. Протягом гри вони можуть знижуватися;

· не потрібно бути спортивним аналітиком і занадто занурюватися в процес беттінга для створення ставок на тотали;

· з мінусів - вас чекають відносно невисокі коефіцієнти.

Ставки на спортивні події на точний рахунок

Цей формат передбачає ставки на точний рахунок, тому передбачити такий результат непросто. Багато новачків в беттінгу помиляються, називаючи такий варіант вкладень на удачу. Для створення ставок буде потрібно детально вивчити поєдинок, статистику, проаналізувати попередні поєдинки конкретної команди або гравця.

Можна визначити готовність спортсменів і їх мотивацію. Для цього вам знадобляться спортивні новини та аналітичні огляди.

Особливості ставок на точний рахунок:

· краще використовувати страховку ставки, оскільки такий варіант вкладень вимагає максимально точного підходу;

· найбільш вигідні коефіцієнти встановлені до початку матчу;

· високі коефіцієнти;

· можна робити серію ставок для страховки;

· найкраще підходить для професійних Беттерів.

Ставки на фаворита, який погано почав гру

Цей формат ставок підходить для подій, в яких можна визначити фаворита і аутсайдера. Ставки визначені невеликими коефіцієнтами. Тут можна тільки продумати стратегію поступового накопичення виграшів. Очікувати на великий куш в таких ставках не варто.

Особливості:

· якщо ви бачите, що шанси лідера відігратися маленькі, краще не ставити на нього;

· це варіант, в якому коефіцієнти зростають. У прематчі вони можуть бути не такими істотними.

Ставки на спорт онлайн на офіційному сайті - це можливість примножити капітал, якщо ви відповідально підійдете до вибору стратегії і події.
102 перегляди1 коментар
bottom of page