top of page

У Чернівцях відкрили підрозділ Державного Бюро Рослідувань

Відсьогодні у Чернівцях дислокуватиметься п'ятий слідчий та оперативний відділи ДБР.

Відтак, це дасть можливість оперативніше реагувати на злочини пов’язані з контрабандою та хабарями. Про це сьогодні йшлося на відкритті підрозділу ДБР у Чернівцях, пише ІА АСС. Так, за словами директора Територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницький, Владислава Васильєва, Чернівецька область – це прикордонний регіон. І сьогодні спостерігається активність протиправної діяльності на кордоні. «Наше завдання запобігати, розслідувати злочини, які здійснюють високопосадовці, правоохоронці, військовослужбовці, а також судовий корпус. До сьогодні, коли траплялися ті чи інші події на Буковині, наші слідчі були змушені виїжджати у відрядження. На це витрачалося чимало часу та коштів. Відтепер ми швидше реагуватимемо на події підслідні ДБР, будемо ближче до громади Чернівецької області», - розповідає правоохоронець.

Раніше на розслідування злочинів на території Чернівецької області правоохоронці Державного бюро розслідувань приїжджали з Хмельницького.


73 перегляди1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 09, 2023

Positive site, where did u come up with the information on this posting? I'm pleased I discovered it though, ill be checking back soon to find out what additional posts you include. Visit our website too. https://j9korea.com/

Like
bottom of page