top of page

У Чернівецькій області влада пропонує вакцінуватись тим, кому за 80

У Чернівецькій області розпочали вакцинувати від COVID-19 буковинців, яким виповнилося 80 років. Одним із перших щеплення зробив чернівчанин Василь Палагнюк. На процедуру його записав і привіз син, однак чоловік каже, що це була цілком його ініціатива, - повідомляє ОДА.

– Кращого варіанту врятуватися немає. Я ношу маску, мию руки та намагаюся бут подалі від людей, але щеплення – це найбільш надійний спосіб уберегтися, – запевняє Василь Палагнюк.

Напередодні заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак закликала жителів області попіклуватися про своїх літніх родичів та записати їх на щеплення.

Зробити це можна трьома способами:

📌 через свого сімейного лікаря

📌 повідомивши старосту або голову громади

📌 зателефонувавши на «гарячу лінію» 066 084 93 13

Нагадаємо, вакцинація від коронавірусу у Чернівецькій області стартувала 25 лютого. Щеплення роблять препаратом Covishield, який розробив британсько-шведський фармацевтичний концерн Oxford/AstraZeneca.

102 перегляди1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 09, 2023

Positive site, where did u come up with the information on this posting? I'm pleased I discovered it though, ill be checking back soon to find out what additional posts you include. Visit our website too. https://j9korea.com/

Like
bottom of page