top of page

У Києві вводиться заборона спортивних змагань

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що з 20-го березня в столиці України вводять строгий карантин, який триватиме до 9-го квітня.


Як повідомляє портал Metaratings, у цей час будуть заборонені присутність глядачів на спортивних змаганнях, проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших), робота закладів культури (кінотеатри, театри, музеї , концертні зали), торгово-розважальних центрів (крім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни і побутової хімії) і проведення релігійних богослужінь (якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 квадратних метрів на 1 особу).

Відзначимо, що березневі матчі збірної України пройдуть в Києві. Україна 28 березня зіграє в кваліфікації ЧС-2022 проти Фінляндії і 31-го - з Казахстаном.

Працюватимуть фітнес і спортивні зали, але без групових занять, заклади громадського харчування, але виключно на винос, автозаправні станції, але при дотриманні суворих норм і без роботи кафе, перукарні, салони краси, але за попереднім записом, дитячі садки, школи, але дистанційно і після канікул, підприємства і організації бюджетної сфери і приватний бізнес (крім підприємств критичної інфраструктури) на дистанційній роботі, громадський транспорт - в звичайному режимі, але з дотриманням строгих норм перевезення пасажирів, масочного режиму і із заповненою місць для сидіння на 50%.


11 переглядів1 коментар
bottom of page