top of page

У Новоселиці через COVID міграційна служба припиняє прийом громадян. Куди звертатись?

У зв’язку з підтвердженням випадків захворювання на COVID-19 у співробітників місцевого РВ УДМС у Чернівецькій області з 24.03.2021 р. буде тимчасово припинено прийом громадян в зазначеному районному структурному підрозділі.

Впродовж дії карантину Новоселицький РВ УДМС у Чернівецькій області буде тимчасово відключений від електронного сервісу «Електронна черга». За умови невідкладної необхідності отримання адміністративних міграційних послуг мешканців району просять звертатися до ближчих підрозділів УДМС у Чернівецькій області: Герцаївського РС, Хотинського РВ та Чернівецького МВ. Адреси та контакти зазначених районних та міського структурних підрозділів можна знайти на сайті ДМС України.

Водночас у службі нагадують, що на період дії загальнодержавного карантину громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства мають можливість звертатися до ближчого підрозділу ДМС України (Чернівецького, Хотинського або Герцаївського) та отримувати адміністративні послуги у сферах міграції за місцем звернення. Адреси та контактні телефони - за посиланням dmsu.gov.ua/chernivtsi/pidrozdily. Отримати раніше оформлені документи мешканці району матимуть змогу у вівторок, четвер та суботу з 09.00 до 13.00 за адресою: м. Новоселиця, вул. Центральна, 106, тел.: (03733) 5-07-50, (066) 021-04-89. Просимо на період дії карантину по можливості утриматися від відвідування Новоселицького РВ УДМС у Чернівецькій області.

Про відновлення прийому громадян в зазначеному районному структурному підрозділі буде додатково повідомлено в районних ЗМІ, а також – на сторінках УДМС у Чернівецькій області на сайті ДМС України та у мережі «Фейсбук». З усіх питань щодо роботи Новоселицького РВ УДМС у Чернівецькій області телефонуйте на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області за номером: (0372) 55-04-61.

265 переглядів1 коментар

1 則留言


Yumi Vega
Yumi Vega
2023年2月09日

Thanks for this nice article. We have the best gambling activities best place for enjoying visit our website too. https://j9korea.com/


按讚
bottom of page