top of page

У Новоселиці відбувся чемпіонат України з багатоденної гонки ВМХ

Оновлено: 19 трав. 2021 р.

Впрдовж чотриьох днів на велотреку м. Новоселиця проходив чемпіонат України з велоспорту ВМХ-багатоденна гонка за участі понад 120 спортсменів з усіх куточків нашої країни.

Задовго до цієї події зусилля доклали імениті тренери Іван та Ілл Єфтеньєви, підготували, як власне трек, так і команду до відповідальних змагань. Їх роботу, умови проведення чемпіонату, високо оцінили представники міністерства молоді та спорту України, федерації велоспорту, а головне – представники команд. До того ж до складу суддівської колегії залучили наших вихованців, у недавньому минулому членів збірної України, що свідчить про авторитет новоселицької школи велоспорту.

Щодо чемпіонату. Боротьба була жорсткою та безкомпромісною. Новоселицькі велосипедисти гідно вситупили у своїх вікових групах. Серед юнаків 9-10 років перемогу святкував Гліб Візітіу, серед їх ровесниць рівних не було Вікторії Мілян. Андрій Зорін переміг серед юнаків 11-12 років, серед їх ровесниць «срібло» виборола Кіра Калетник. Серед юнаків 13-14 років третє місце здобув Богдан Трипадуш, а от ровесницям жодного шансу на перемогу не залишила Ельвіра Бурачик, і тільки через травму на третьому місці опинилась Інесса Візітіу, якій бажаємо якнайшвидшого одужання. Серед чоловік третє місце у Олександра Сірякова. Жінки ж посіли весь п’єдестал: І-е місце у Марчели Шпірки, на другому – Анастасія Бернацька, на третьому – Анастасія Лисак. Вітаємо з чудовими результатами.

69 переглядів1 коментар

1 коментар


Yumi Vega
Yumi Vega
09 лют. 2023 р.

Thanks for this nice article. We have the best gambling activities best place for enjoying visit our website too. https://j9korea.com/


Вподобати
bottom of page