top of page

У Новоселицькій лікарні розподілили3,9 млн. грн.. на премії працівникам

Оновлено: 3 квіт. 2021 р.

Відбулися збори колективу Новоселицької лікарні. Це вже були другі збори, на порядку денному якого було одне єдине питання – як розподілити 3,9 млн. грн.., які «зависли» на рахунку лікарні, замість бути виплачені працівникам лікувальних закладів, для чого вони, власне, і призначалися.


Отже кошти, які щомісяця перераховувались Національною службою здоров’я України на підтримку лікувальних закладів протягом трьох місяців просто лежали на рахунках лікарні. Бо, як пояснювали на зборах представники адміністрації, Кабмін не надав механізму розподілу цих коштів. Лікарнею почали ширитися недобрі чутки, що гроші притримують для виплат «хто заслужив». Отже, почали пошук механізму і знайшли – два варіанти запропонував присутнім на зборах голова профкому лікарні Володимир Барателі. Перший – розподіл коштів у вигляді виплат медпрацівникам, які працюють безпосередньо з хворими на коронавірус, відповідно встановлених нормативів. Другий – виплата всім працівникам лікарні премії, відповідно до заробітної плати, що не вплине на доплати медикам, що працюють з хворими на коронавірус. Проголосували за варіант виплат премій усім. «Проти» не проголосував ніхто, але й «за» – далеко не всі.

Детальніше дивіться у наступну неділю «На районі».

1 637 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 09, 2023

Thanks for this nice article. We have the best gambling activities best place for enjoying visit our website too. https://j9korea.com/


Like
bottom of page