top of page

У Ванчиківцях відкрили Центр дозвілля і культури

Сьогодні після повної реконструкції у Ванчиківцях відкрили Центр дозвілля і культури Ванчиковецької сільської ради.

Колишній сільський будинок культури, у якого протікав дах, перетворився на сучасний заклад. Власно з даху все і почалося. Громада звернулася до керівника АПОП "Золотий колос" Степана Глігора з проханням допомогти полагодити покрівлю що протікала. Але робити щось наполовину Степан Глігор не вміє. Тож від старого будинку культури залишились лише стіни: замінили покрівлю, вікна і двері, встелили мармуром підлогу, повністю відремонтували зал для глядачів, замінили сидіння, відремонтували сцену, допоміжні приміщення, звісно ж - утеплення і зовнішня штукатурка... Відкриття планувалося на початок квітня, але пандемія внесла свої корективи.

"Тут я отримав путівку в життя і я вдячний цьому селу...", - зазначив Степан Глігор. В урочистому відкритті взяли участь ванчиківчани, родина ювіляра та імениті гості. Депутат ВР Георгій Мазурашу вручив Степану Глігору Почесну грамоту Верховної Ради.

Ганок перед БК перетворили на сцену, з якої виступили Заслужений Буковиннський ансамбль та самодіяльні артисти Новоселиччини.

"Ця будівля не для того, щоб просто стояти як пам'ятник," - зазначив у свій час Степан Глігор. - "Кожна дитина села, громади, повинні займатися чимось: шахами, танцями, співами, спортом, музикою, бо саме це, без перебільшення - наше майбутнє."

Фоторепортаж Алли Мазур.


136 переглядів1 коментар
bottom of page