top of page

У Ванчиковецькій громаді СБУ проводить антитерористичні навчання

Сьогодні, 1 лютого, координаційна група Антитерористичного центру при управлінні СБУ в Чернівецькій області проводить антитерористичні навчання у Ванчиковецькій об’єднаній територіальній громаді.

Про це повідомляє пресслужба управління СБУ в Чернівецькій області, пише molbuk.ua

Тренування відбуваються в умовах, наближених до реальних.

Мета навчань – перевірка готовності регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом до дій в умовах потенційної терористичної загрози.

Служба безпеки України просить мешканців і гостей Ванчиковецької громади сприяти проведенню навчань, зберігати спокій та з розумінням поставитися до можливих незручностей, пов’язаних із обмежувальними заходами на території громади.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та із безумовним дотриманням прав і свобод громадян.

Також СБУ закликає громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної чи терористичної діяльності, інших протиправних дій негайно звертатися за номером "гарячої лінії" СБУ в Чернівецькій області (0372) 54 02 04, або телефонувати 102.


595 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 11, 2023

Very easily this site will most likely irrefutably perhaps end up being popular including numerous weblogs individuals, in order to it's persistent content pieces or possibly views. https://j9korea.com/

Like
bottom of page