Відповідне рішення прийнято сьогодні сесією Ванчиківецької сільської ради. Раніше медична галузь громади перебувала під управлінням Новоселицького КНП «Промінь здоров’я».
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_2228e8bc3b814a70b533477a53fcdaa6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_2228e8bc3b814a70b533477a53fcdaa6~mv2.jpg)
Зокрема, рішення передбачає створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ванчиковецької сільської ради який матиме самостійний баланс, рахунки в банках, органах Казначейства, печатки, штампи, власні бланки.
Рішення також передбачає створення амбулаторій загальної практики сімейної медицини с.Костичани, с.Ванчиківці, с. Черленівка, с.Тарасівці та фельдшерських пунктів у с.Щербинці, с.Форосна та с.Жилівка.
Сесія затвердила статут новоутвореного комунального підприємства.