top of page

Українська для фізиків і ліриків: нові можливості викладання мови для вчителів

Оновлено: 18 лист. 2021 р.

Онлайн-курс “Українська для фізиків і ліриків” допоможе вчителям біології, хімії, фізики та математики закладів освіти з навчанням мовами національних меншин підвищити рівень володіння державною мовою та сприятиме розвитку ефективної комунікації. Адже успішні педагогічні практики доводять: чим краще фахово підготовлений і позитивно налаштований до здійснення навчального процесу державною мовою вчитель, тим вищими є результати учнів.

Окрім цього, учасники курсу:

- здобудуть нові знання про підвищення мовної та мовленнєвої компетентностей;

- визначать мовні потреби, цілі й ключові методи їхнього досягнення;

- покращать вміння формулювати свою думку;

- дізнаються про інтегроване навчання як засіб розвитку мовленнєвої компетентності;

- отримають сертифікат про завершення курсу.


Курс безкоштовний для слухачів і складається з трьох тематичних модулів: “Міжкультурний освітній діалог та український мовний етикет”, “Мовна компетентність: як вчитися опановувати українську мову як державну”, “Предметно-мовне інтегроване навчання як інструмент розвитку мовленнєвої компетентності”. Серед його авторів - провідні освітяни, кандидати наук, педагоги, мовознавці, експерти, практики.

Дізнатися більше про онлайн-курс “Українська для фізиків та ліриків” та зареєструватися на нього можна за покликанням: https://course.emova.language-ua.online/courses/course-v1:ukrainian+U-4+01-10-21/about

Онлайн-курс “Українська для фізиків і ліриків” розробила ГО “Український світ”, на платформі для вивчення української мови “Є-мова” за ініціативи та підтримки Проєкту Навчаємось разом. Онлайн-курс створений за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Фінляндії.

24 перегляди1 коментар
bottom of page